meta, facebook, facebook pixel, meta pixel, facebook ads, meta ads, instagram ads
sayfa bulunamadı

Aradığın Sayfayı Bulamadık! 😕

Aşağıdaki butona tıklayarak ana sayfaya gidebilirsin.

Ana Sayfa
floral davetiye, renkli davetiye, çiçekli davetiye, çiçekli düğün davetiyesi davetiye temaları, davetiye örnekleri, davetiye modelleri, davetiye örnek, davetiye ornek, davetiye tasarım
etkinlik programı, etkinlik geri sayım sayacı, davetiye programı, davetiye detayları davetiye konumu, etkinlik konumu, davetiye harita göster, davetiye konum göster, yol tarifi al, mekan adresi

Birçok harika özellik ile hayatınızı kolaylaştırmaya geldik!

Davetino ile davetiye hazırlamak çok kolay!

  • Birbirinden güzel davetiye temaları
  • Size özel web sitesi linki (ece-berk.davetino.com)
  • Fotoğraf yükleyerek davetiyenizi kişiselleştirme
  • Heyecanı verici etkinlik günü geri sayım aracı
  • Etkinlik konumu, harita gösterimi ve navigasyon ile yol tarifi
  • Konuklarınızın takviminde yer almak için takvime ekleme özelliği
  • Konuk katılım durumu takibi (LCV) ve konuk listesi yönetimi
  • Konuklarınıza e-posta yolu ile otomatik etkinlik hatırlatması

DAVETİNO NEDİR?

Davetino, Türkiye'nin ilk ve tek kapsamlı dijital davetiye sistemidir.

Davetino reklam filmi yayında! Birbirinden güzel temalara sahip en güzel online davetiye için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

NEDEN DAVETİNO?

Davetino, Türkiye'nin ilk ve tek kapsamlı online davetiye hizmetidir. İlk hedefimiz etkinliklerin davet süreçlerini dijitalleştirmek ve kolaylaştırmak. Bunu yaparken de sizlerin değerli yorumları ile işimizi geliştirmek istiyoruz. Günümüzde davetiyeler sadece bir çağrı aracı olarak kullanılmamaktadır. Etkinliklerin temasına göre şekillenen, birbirinden farklı modeller arasında sizi en yansıtanı seçim yaptığınız, önemli bir detay haline geldi. Tüm misafirlerinizin etkinliğiniz ile ilgili gördüğü ilk detay, davetiyedir ve bu nedenle çok önemlidir.

Davetiye Modelleri ve Davetiye Özellikleri

Davetiyeler etkinlik konseptini yansıtan birer semboldür. Etkinlik teması neyse, ona göre bir davetiye seçimi yapmak oldukça mantıklıdır. Davetiyeler en sık düğün davetiyesi, nikah davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, lansman davetiyesi olarak kullanılır. Her etkinlik tipinin farklı davetiye modelleri vardır. Etkinliğinizi seçin, davetiyenizi dakikalar içerisinde oluşturun! Birçok davetiye sitesinde olmayan yeni bir özellik daha, katılımcı takip uygulaması yani LCV. LCV, Lütfen Cevap Veriniz ’in kısaltmasıdır. Davetiye hizmetimizi aldığınızda, davetiye sitenizin en altında bir katılım formu olur ve siz konuklarınız ile paylaştıkça ve onlar katılım durumlarını belirttikçe size bilgileri gelir. İster düğün organizasyonu ve dügün davetiyesi olsun ister doğum günü davetiyesi ister parti davetiyesi. Hepsi için kullanılabilir!

Davetiye Tasarımları

Davetiyeler, kişisel zevklere göre tasarlanmış ve çeşitlendirilmiştir. Bazı davetiyelerimiz daha sade tasarımlara sahipken, bazı davetiyelerimiz daha süslüdür. Davetiyelerimiz, minimalist davetiye, retro davetiye, çiçekli davetiye ve floral davetiye gibi çok farklı alternatif seçenekler ile tasarlanmıştır. Davetiye örnekleri arasından beğendiğiniz davetiye üzerinde bilgilerinizin nasıl duracağını tahmin etmek zor olduğu için, online davetiyenizi almadan son halini demo olarak görebilir ve sonrasında davetiyenizi satın alabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Fiyatları

Basılı davetiyelerdeki telaşlar bizim davetiyelerimizde yok! Zarf, kağıt türü, kabartma, kargo masrafı ve adet sınırları gibi detaylar ile uğraşmanıza gerek yok. Davetiye fiyatlarımız lansmanımız nedeniyle 2023 yılı genelinde kampanyalıdır ve davetiyeler kategorilerine göre ücretlendirilir. En modern davetiye ve en ekonomik davetiye modelleri için Davetino ’yu tercih edebilirsiniz.