meta, facebook, facebook pixel, meta pixel, facebook ads, meta ads, instagram ads
nişan davetiyesi, en güzel nişan davetiyesi, en popüler nişan davetiyesi, ucuz nişan davetiyesi, ekonomik nişan davetiyesi, nişan davetiyesi, nisan davetiye, nişan davetiye

Nişan Davetiyesi

Evlilik yolculuğunuz Davetino ile başlasın!

Evlilik sürecine ilk adımı atarken fark yaratın. Düğünün provası da denen nişan etkinliğinizi, birbirinden eğlenceli ve güzel online davetiyelerimiz ile planlayın. Geriye acı kahve ve aile büyüklerinin sözleri eşliğinde yüzükleri takmak kalsın!

floral davetiye, renkli davetiye, çiçekli davetiye, çiçekli düğün davetiyesi davetiye temaları, davetiye örnekleri, davetiye modelleri, davetiye örnek, davetiye ornek, davetiye tasarım
etkinlik programı, etkinlik geri sayım sayacı, davetiye programı, davetiye detayları davetiye konumu, etkinlik konumu, davetiye harita göster, davetiye konum göster, yol tarifi al, mekan adresi

Birçok harika özellik ile hayatınızı kolaylaştırmaya geldik!

Davetino ile davetiye hazırlamak çok kolay!

  • Birbirinden güzel davetiye temaları
  • Size özel web sitesi linki (ece-berk.davetino.com)
  • Fotoğraf yükleyerek davetiyenizi kişiselleştirme
  • Heyecanı verici etkinlik günü geri sayım aracı
  • Etkinlik konumu, harita gösterimi ve navigasyon ile yol tarifi
  • Konuklarınızın takviminde yer almak için takvime ekleme özelliği
  • Konuk katılım durumu takibi (LCV) ve konuk listesi yönetimi
  • Konuklarınıza e-posta yolu ile otomatik etkinlik hatırlatması

DAVETİNO NEDİR?

Davetino, Türkiye'nin ilk ve tek kapsamlı dijital davetiye sistemidir.

Davetino reklam filmi yayında! Birbirinden güzel temalara sahip en güzel online davetiye için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

NEDEN DAVETİNO?

Davetino, Türkiye'nin ilk ve tek kapsamlı online davetiye hizmetidir. İlk hedefimiz etkinliklerin davet süreçlerini dijitalleştirmek ve kolaylaştırmak. Bunu yaparken de sizlerin değerli yorumları ile işimizi geliştirmek istiyoruz. Günümüzde davetiyeler sadece bir çağrı aracı olarak kullanılmamaktadır. Etkinliklerin temasına göre şekillenen, birbirinden farklı modeller arasında sizi en yansıtanı seçim yaptığınız, önemli bir detay haline geldi. Tüm misafirlerinizin etkinliğiniz ile ilgili gördüğü ilk detay, davetiyedir ve bu nedenle çok önemlidir.

Davetiye Modelleri ve Davetiye Özellikleri

Davetiyeler etkinlik konseptini yansıtan birer semboldür. Etkinlik teması neyse, ona göre bir davetiye seçimi yapmak oldukça mantıklıdır. Davetiyeler en sık düğün davetiyesi, nikah davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, lansman davetiyesi olarak kullanılır. Her etkinlik tipinin farklı davetiye modelleri vardır. Etkinliğinizi seçin, davetiyenizi dakikalar içerisinde oluşturun! Birçok davetiye sitesinde olmayan yeni bir özellik daha, katılımcı takip uygulaması yani LCV. LCV, Lütfen Cevap Veriniz ’in kısaltmasıdır. Davetiye hizmetimizi aldığınızda, davetiye sitenizin en altında bir katılım formu olur ve siz konuklarınız ile paylaştıkça ve onlar katılım durumlarını belirttikçe size bilgileri gelir. İster düğün organizasyonu ve dügün davetiyesi olsun ister doğum günü davetiyesi ister parti davetiyesi. Hepsi için kullanılabilir!

Davetiye Tasarımları

Davetiyeler, kişisel zevklere göre tasarlanmış ve çeşitlendirilmiştir. Bazı davetiyelerimiz daha sade tasarımlara sahipken, bazı davetiyelerimiz daha süslüdür. Davetiyelerimiz, minimalist davetiye, retro davetiye, çiçekli davetiye ve floral davetiye gibi çok farklı alternatif seçenekler ile tasarlanmıştır. Davetiye örnekleri arasından beğendiğiniz davetiye üzerinde bilgilerinizin nasıl duracağını tahmin etmek zor olduğu için, online davetiyenizi almadan son halini demo olarak görebilir ve sonrasında davetiyenizi satın alabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Fiyatları

Basılı davetiyelerdeki telaşlar bizim davetiyelerimizde yok! Zarf, kağıt türü, kabartma, kargo masrafı ve adet sınırları gibi detaylar ile uğraşmanıza gerek yok. Davetiye fiyatlarımız lansmanımız nedeniyle 2023 yılı genelinde kampanyalıdır ve davetiyeler kategorilerine göre ücretlendirilir. En modern davetiye ve en ekonomik davetiye modelleri için Davetino ’yu tercih edebilirsiniz.

Davetiye nedir?

Davetiye, özel günlerinizi nerede ve ne zaman kutlayacağınızı sevdiklerinize bildirmek ve onları bu kutlamaya çağırabilmek için kullanılan bir aracıdır. Davetiyeler düğün davetiyesi, nişan davetiyesi ve nikah davetiyesi gibi birçok etkinlik için sıklıkla kullanılır. Özellikle günümüzde etkinlikleriniz için işinizi oldukça kolaylaştıran etkili bir çağrıdır. Etkinlik temasına ve organizasyon içeriğine göre değişiklik gösterir. Örnek vermek gerekirse, nişan davetiyesi evlenecek çiftlerin tercihlerine göre kişiselleştirilir ve nişan temasına göre çeşitlendirilir. Nişan davetiyesi farklı farklı tasarımlara sahiptir. Davetiyeler artık basılı davetiye ve online davetiye olmak üzere iki çeşit olarak oluşturulabilir. Kağıt davetiyede baskı adedi, kağıt kalınlığı, zarf, kargolama ücreti gibi fiyatı etkileyen birçok etken bulunurken online davetiye çok daha ekonomiktir. Online davetiyeyi cep telefonunuz ya da bilgisayarınız kullanılarak 5 dakika gibi kısa bir sürede hazırlanır. Davetiyenizin site linkini Whatsapp, SMS ve mail kullanılarak misafirlerinize gönderebilirsiniz. Hazırlanan nişan davetiyesinde mutlaka gelin ve damadın ismi, nişan yeri, nişan adresi ve nişan tarihi yer almalıdır. Bunlara ek olarak gelin ve damat adayının aile isimleri de yer alabilir. Online nişan davetiyesi hazırlama ve nişan davetiyesi modelleri için doğru yerdesiniz!

Nişan davetiyesi nedir?

Evlilik hazırlığındaki çiftler için en önemli şeylerden biri nişan davetiyesidir. Nişandan geri kalacak en değerli anı nişan fotoğrafları ve nişan davetiyesidir. Akıllarda yer eden, farklı davetiyeler daha çok hatırlanır. Benlikten bizliğe geçerken misafirlerinize nişanınız hakkında ilk izlenimi verecek şeydir nişan davetiyesi. Yeni hayatınıza başlarken, mutluluğunuzu paylaşmak için hazırlandığınız o özel güne, misafirlerinizi davet edebilmek için alışagelmiş kağıt davetiye yerine online nişan davetiyesi ile ilerlemek çok daha eğlenceli olacaktır. En sevilen davetiye modelleri göre oluşturulan eşsiz temalar ile davetiyeler artık çok daha güzel. Düğün davetiyesi, nikah davetiyesi ve nişan davetiyesi için kullanabileceğiniz davetiyeler ile misafirlerinize kolay bir şekilde “Nişana katılacak mısın?” formu iletebilir ve hızlı bir şekilde katılım durumlarının takip edebilirsiniz. Üstelik Davetino ile katılım durumunda değişiklik olan misafirlerinizin bilgilerini kolayca güncelleyebilirsiniz. Nişan davetiyesinde masraf oluşturacak kişi sayısı ve buna bağlı kargo ve baskı maliyetleri online nişan davetiyesi hizmetimizde yoktur. Dilediğiniz kadar kişiye, hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Üstelik hepsinin ücreti aynıdır. Online nişan davetiyesi ve nişan davetiye modelleri dijitalleşmenin en güzel örnekleridir.

Popüler nişan davetiyesi örnekleri nelerdir?

Hazırlamış olduğunuz nişan davetiyesinin tarzınızı yansıtması şüphesiz ki çok önemli. Günümüzde en popüler davetiyeler online nişan davetiyeleridir. En trend nişan davetiyelerine bakacak olursak birçok farklı tarzda davetiye olduğunu görüyoruz. Retro davetiye modelleri, modern davetiye modelleri, vintage davetiye modelleri, çiçek desenli davetiye modelleri, minimal davetiye modelleri gibi her zevke hitap eden nişan davetiyesi bulmak mümkün. Özellikle son zamanlarda en çok ilgi çeken, popüler davetiye modelleri sade davetiye ve minimal davetiye modelleri. Her sezon yeni ve farklı tasarımlar ortaya çıksa da sade nişan davetiyesi ve minimal nişan davetiyesi her sezon revaçtadır. Son yıllarda giyim ve müzik gibi birçok sektörde geçmişe dönüş yaşandığı gibi davetiye modellerinde de geçmişe dönüş yaşanıyor ve retro nişan davetiyesi ortaya çıkıyor. Farklılık isteyenler retro davetiye modelleri ya da vintage davetiye modelleri arasından en beğendiğini seçiyor. Bu nişan davetiyesi modellerine ek olarak hiç eskimeyen, her zaman popüler olan ve yeni sezonda ön planda olan davetiyelerden bir diğeri de minimalist nişan davetiyesidir. Sadelik ve modern bir bakış açısı ile hazırlanan bu nişan davetiyesi aynı zamanda dikkat çekmeli ve şık olmalıdır. Unutmayın, hangi tarz davetiye modeli seçerseniz seçin en önemli kısım sizi yansıtması, yani kişiliğinizi çift olarak göstermesidir. Neticede davetiyeler, misafirlerinizin etkinliğiniz ile ilgili göreceği ve etkinliğinizi kafalarında canlandıracağı ilk detaydır. En trend nişan davetiyesi Davetino 'da!

Nişan davetiyesi nasıl hazırlanmalıdır?

Düğün davetiyesi, nişan davetiyesi ve nikah davetiyesi gibi önemli etkinlik davetiyelerinin konuklara ne zaman iletileceği davetiyenin kendisi kadar önemlidir. Konuklarınıza davetiyenizi çok erken gönderirseniz ve not etmeyi unuturlarsa günlük hayatın koşturmacasında etkinliğiniz akıllarından uçup gidebilir. Eğer davetiyenizi konuklarınıza çok geç gönderirseniz bu sefer de ajandalarında yer edinmekte zorlanabilirsiniz. “Peki ne zaman göndermeliyiz?” dediğinizi duyar gibiyiz. Bir nişan davetiyesi gönderimi için en ideal zamanlama nişandan 2 ay öncesi olarak düşünülebilir. Nişan davetiyenizi 2 ay önce gönderdiğinizde konuklarınızın katılım durumunu öğrenmek için, ajandalarında yer edinmek için ve masa düzeninizi hazırlamak için yeterli bir süreniz olmuş olur. İster kağıt davetiye kullanın, ister online davetiye kullanın, unutmayın, etkinliğinize 2 ay kala davetiyeler konuklara iletilmiş olmalıdır! Online nişan davetiyesi hazırlayıp göndermenin en iyi avantajlarından biri farklı şehirlerde ya da ülkelerde yaşayan konuklarınıza davetiyelerinizi iletmek için bir kargo, posta kullanmanıza gerek kalmaz. Bu da size ve onlara yine zamandan kazandırmış olur. Düğününüze, nişanınıza ya da nikahınıza 1 ay kala konuklarınızın katılım durumlarını öğrenmiş olmalısınız ve kişi sayınızı netleştirmelisiniz. Çünkü nişan mekanı sizden katılımcı listesi ve kişi sayısını haber vermenizi bekliyor olacak. Kişi sayısı yemek ve içecek maliyetiniz için de önemli olduğu için doğru katılımcı sayısını iletmelisiniz. Online nişan davetiyesi hazırlama ve nişan davetiye modelleri için doğru yerdesiniz!